Haber

Zonguldak’tan kısa bir

Karadeniz Ereğli Belediyesi tarafından ilçede 15 amatör SporKulübe 220 bin lira sağlanacak.

Belediye Başkanı Halil Posbıyık, kulüp lider ve yöneticilerinin katılımıyla bir restoranda düzenlenen etkinlikte yaptığı konuşmada, amatör spor kulüplerinin sorunlarının analizine katkı sağlamak istediklerini söyledi.

Forma, eşofman ve ayakkabı yerine bu sefer nakit ihtiyacını karşılamak için harekete geçtiklerini anlatan Posbıyık, şunları kaydetti:

“Süper amatör lig takımlarına yetmese de arkadaşlarımız hazırlıklarını yaptılar. Yeni Mahalle, Akın ve Çiğdemlispor’a 20’şer, amatör küme 1. takımlarından Ortacı, Zonguldak Ereğli, Sücüllü, Neyren Gökçeler, Gümeli, Karadeniz, Tepeören ve Balispor.İkinci amatör küme takımlarından Cumaspor, Karadeniz Ereğlispor, Bayat ve Göztepespor’a da 10’ar bin lira vereceğiz.Para kulüplerimizin hesaplarına yatacak, hayırlı olsun.”

Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Kemal Demir, Posbıyık’a teşekkür ederek plaketi takdim etti.

Alaplı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nden bilgilendirme toplantısı

Alaplı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen basın toplantısında 2022 yılında yapılan ve 2023 yılı için planlanan çalışmalar hakkında bilgi verildi.

Alaplı Kaymakamlığı toplantı salonunda düzenlenen toplantıda konuşan Alaplı İlçe Milli Eğitim Müdürü Cevat Çevik, eğitim ve öğretimde başarılı bir yılı geride bıraktıklarına değindi.

Geçen yıl yapılan çalışmalar hakkında bilgi veren Çevik, yeni yapılan okul binalarının eğitime açılmasıyla elde edilen başarıların daha da artacağını söyledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu